Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

Pekinéz   AI-WEJ-C´  Koiboto Yume

NOVÁ SEKCE - DOPISY MAMINCE
          DOPISY "mamince" JINDŘIŠCE
                                WIVÍSEK
 
 

 
 
 
 
 
 
15.9.2009
 
Milá Jindřiško, tak jsem spinkal druhou noc u nové maminky. Zabral jsem postel nového pána, když není doma a jak jsem tak dobře spinkal, tak spinkala dobře i nová maminka. Jsem pro Věru takové sluníčko. Povídám si s ní a mazlím se s ní a pořád jí dávám bříško. Hezky jsem papal. Občas jsem takový nejistý a tak si raději zalezu někam do kouta, to když mě zase vezmou třeba do práce. Už jsem vyzkoušel i nové pelíšky, ten v kuchyní se mi líbí nejvíc. Mám nové hračky, tak jsem si včera chvilku i hrál. Jo a dnes ráno jsem vůbec nechtěl vstávat a nechat Věru ustlat pelíšky. No nakonec jsme se domluvili. Tak se tam mějte všichni dobře, zdravím celou smečku haf, haf, Váš Wivínek  
 
18.9.2009
 
Včera jsem se vrátil a prvně jsem viděl Wivíčka. Je prostě úžasný. Večer jsme se chvíli domlouvali kdo kde bude spát.Vyhrál jsem já ,ale paničce si chodil stěžovat celou noc. Posílám první foto z nového domova.
 Děkuji za krásné psaní a také za důvěru . Jsem z Wivíčkem druhý den moje po smrti Brianky hodně zatažené nebe se hodně hodně moc vyjasnilo. Všechno je najednou jednoduší a hezčí.Fotky budeme posílat a pozdravujte manžela a vaši smečku podrbějte za mě.
 
Olda
 
29.9.2009
 
Haf haf haf Jindřiško,už jsem jim vysvětlil co je to chovný pes.No přeci pořád se chci chovat.Do práce se mnou chodí i ta velká fenka Vlnka, a protože si mě vůbec nevšímá tak jí kradu piškoty.Co jsem tady, neměla ani jeden.S Věrou je to horší . Té jsem chtěl ukrást večeři.Ta mandlová paštika tak hodně voněla, ale protože jsem si ukradl celý velký kus nestačil jsem ho spapat a byl jsem dopaden. Moc se mi smáli.Pak si dovolili jít do divadla a nechali mě tam samotného. To jsem se pomstil.Dveře se mi celé rozkousat nepodařilo, tak jsem počůral křeslo a tu předložku z koně co mají na zemi. Byli rádi ,že jsem tu samotu přežil a tak se nezlobili.Už jsem byl na "velké" procházce v lese co je blízko našeho domečku. No to je čmuchání a nových věcí! Všem sousedům se moc líbím ,ale s jejich pejsky se moc nekamarádím. Žádný není tak pěkný jako já. Už vím ,že mám svou vaničku a tak do velké vany k paní už nelezu. Byl jsem moc hodný, když mi paní stříhala chloupky na ťapkách a češu se každý den a to se mi moc líbí. Pac a pusu všem Wivíček. Haf haf
 
PS Už i hlídám domeček . V sobotu jsem vyštěkal sousedovic vlčáka
 
30.9.2009
 
Ahojky Jindřiško, my jsme moc rádi, že Wivíček začíná dělat rošťárny, je to znamení, že si zvyká a my také. On je úžasný tvoreček. S ním člověk nepotřebuje ani televizi, je stále na co se dívat a co dělat. Přinesl nám obrovskou radost a smích a toho všeho je v životě málo. Navíc je mimořádně krásný a člověku dělá dobře, když ho všichni v okolí obdivují. Přejeme krásný den Věra a Wivíček.
 
5.10.2009
 
Haf,haf, Jindřiško Děkuji za pusinky. Protože nám foťák odletěl do Tunisu posílám fotky z mobilu . Stal ze mě průzkumník , všechno je třeba očuchat. Je toho tolik nového . Už jsem zjistil ,že nemusím za páníčky tolik běhat , že mi doma nikam neutečou.Nemusím s nimi chodit i na WC. Víkendové doplední procházky v lesíčku se mi líbí a tak když se obouvají mám velkou radost, že jdeme ven. Jenže mě hodně unaví a pak musím dlouho spinkat. Ten sousedův Samíček ( jorkšír) je docela dobrý kamarád. Stále nemohou uvěřit  , že jsem takový mazel. Paní chtěla fenečku protože se prý kluci tak nemazlí . To teď tedy kouká. Neustále jsem na zádech a chci hladit bříško a když mě chovají předu jako kočička . Loužičky a bobíky už jsem se naučil dělat venku.No a ty dobrůtky co přivezl páníček z říše ty teda jsou! Asi brzo pojede znovu.Umím jezdit ve výtahu.Je tam zrcadlo a já si na něj vždycky položím ťapku a koukám se na sebe.
 
Tak se tam všichni mějte   haf,haf Wivík
 
 
12.10.2009
 
Haf,haf Jindřiško
 
Moc tě pozdravuji . Mám se tady u těch nových páníčků velmi dobře . Chodíme  na procházky do lesíčka . Tam je to  pěkné. Těch nových věcí. V sobotu jsem štěkal na Montíka (retrývr) , ale jenom za plotem . Už jsme se kamarádili ,on už je to ale děda. Je velmi hodný. V neděli k nám přijela návštěva . Ten malý kluk  s tatínkem co byli u Vás když mě odváželi . Byla s ním velká legrace . Honili jsme se po zadrádce a když jsem ho už skoro měl ,tak vždycky upadl a já jsem na něj štěkal aby běžel dál. Je na mě jako tady všichni moc hodný. Když  byli všichni venku tak jsem dělal lupiče . Měli na stole nějaké masíčko. Tentokrát se mi to povedlo , ale byl jsem stejně odhalen . Moc a moc jsem se olizoval.
 
Haf ,haf Wivík
 
19.10.2009
 
Haf,haf Jindřiško
 
Tak foťák už si v pátek koupili nový,protože ten původní pořád někde pracovně cestuje.Tak teď už fotky budou. Ještě se s ním musí páníček pořádně naučit fotit. Mám se velice dobře. Rychle jsem se naučil chodit na dobrůtky. Granulky mi také hodně chutnají. Celkově se v novém domově zabydluji rychle . Když jsou venku na cigáru tak dělám průzkumníka. Už také přišli na to,že nemůžou nechat žádné dobrůtky na stolečku. Stává se ze mě lupič, ale zatím to na mě vždycky prasklo. Když si dám nějakou jejich dobrůtku tak potom pouštím dušé,nebo dušové. Páníček mi potom říká ,že bych mohl učit malé tchoře smrdět. Pořád se chci chovat, to se mi hodně líbí a páníčkům taky. Pusinky dávám jen když jsou cítit po nějaké dobrůtce. Včera jsem měl hravou náladu. Paničce jsem něžně okusoval prsty a byla velká legrace. Páníček mi sahal na přední ťapky a já je pořád schovával . Už mám také další jména. Jsem  sluníčko,zlatíčko,brouček pusinka, lumpíček, průzkumník, prdelka ,chlupáček. No párkrát jsem byl také Ai Wej. Ale jenom chvilku. Většinou si lehnu na záda a dělám,že já nic já  muzikant. Velmi se mi líbí procházky jen kdyby pořád nepršelo.
 
26.10.2009
 
Haf,haf Jindřiško
Chtěli abych se skamarádil s Nely.Nic jsem proti tomu neměl,je taková smetanová, dlouhosrstá o kousek větší ,o pár let starší než já.Paničky nás chovaly, tak jsem se k ní natahoval až ze mě byl jezevčík, ona pořád uhýbala , div mě tlapkou neodstrčila. Tak nic . Stejně je to  voříšek a má dlouhý nos.Říkají ,že mám takové pevné tělíčko,že holky jsou vláčnější a co teprve teď když chodím do fitka, tedy každý den běhám po lese.Tam mě potkaly dvě paní s pejsky a říkaly, že mám krásný obličej,ale s těmi jsem nechtěl nic mít.Od hlavičky na konec ocásku měřím 88 cm . To jsem ale kluk. Občas vystrkuji růžky, už dvakrát jsem chtěl kousat páníčka. Potom si to ale chodím žehlit a jdu se pochovat.Včera večer když jsem se nejlépe uložil na páníčkův polštář tak si dovolil přijít z koupelny. Tak jsem ho tedy do té jeho postele pustil, ale odfrkl jsem si , co tam leze. Stejně mají v posteli horko a spát se tam nedá. Chtěl bych si hrát s tím sousedovic vlčákem co je hned za naším plotem , už jsem mu to několikrát říkal , ale on jenom zaštěká a jde pryč.No jo je to holt děda.
 
Haf ,haf Wivík posílám moc pusinek
 
26.10.2009
 
Milá Jindřiško, vyřiď pozdrav všem mým novým příbuzným, popřej jim hodně zdraví a moc a moc štěstí do jejich psího života. A taky nezapomeň dodatečně potřást tlapkou Chantíkovi za mne i mé páníčky a vůbec se mějte všichni moc hezky. Haf haf Wivínek 
 
29.10.2009
 
Haf ,haf Jindřiško
 
Posílám několik fotek. Páníček se už fotit asi naučil. Někdy má problém mě tím foťákem dohonit. Koukal jsem na fotky z Šaňtíkových narozenin. Z čeho byl ten krásný dort. Olizoval jsem se jen při pohledu na foto.
 
Papa Wivík
 
9.11.2009
 
Haf haf Jidřiško
Nebuď smutná . Mám se hodně dobře a noví rodiče mě mají moc a moc rádi. Jsem s nimi vlastně pořád. Chodím s nimi do práce . Dnes když jsem  přijel, tak jsem se honem běžel přivítat z páníčkem , ale on tam nebyl . Za chvíli ale přijel a tak jsem měl velkou radost. Chodí se mnou každý den na vycházky a mě se to moc líbí. V sobotu jsem byl prvně z páníčkem sám . Nemohl jsem pořád pochopit proč nejde i paní . Pořád jsem se zastavoval a otáčel, takže mi páníček půlku vycházky nosil . Pak jsem pochopil ,že panička není a už jsem hezky běžel sám. No musím si ,ale postěžovat . Onehdá mi zkusili venku dát vodítko.Velice rychle jsem jim vysvětlil ,že tu kaničku na krku prostě mít nebudu. Už si také páníčka hlídám . Nedávno když v práci od někud přijel se mazlil z tou velkou fenkou Vlnkou ,tak jsem honem běžel abych o nic nepřišel.Jsem přeci jeho né. Tak co se má co mazlit z jiným pejskem . Já vím Vlnču mají také rádi . Oni mají vlastně rádi všechny pejsky. Včera mi dávali prášek na odčervení. Paní ho strčila do dobrůtky ,ale špatně a já ho vypliv. Pak to vzal do ruky páníček a ani nevím jak jsem ho pokl. No z páníčkem máme takové hezké chvilky. O víkendu po snídani si na něj vyskočím a on mě krásně drbe až z toho většinou usnu. Včera si mě vzal po večeří a lehli jsme si na ten modrej gauč co mě na něm fotili. Ležel jsem mu na břiše a krásně jsme usnuli oba . Paní nám potom říkala ,že jsem byl jak na moři ,to jak páníček dejchal.Je to s nima prostě prima.
 
Nesmutni a pozdravuj smečku   Haf Haf Wivíček
 
 
 
 
18.11.2009
 
Haf,haf Jindřiško,že už nejsi smutná, viď?Myslím ,že se mám dobře. Ráno snídám spostu dobrůtek,a to vždycky nevím, zda mám běžet čůrat a nebo rovnou papat.Když jdeme o víkendu dopoledne na velkou vycházku tak přede dveřmi tancuju,mám radost a skáču tak ,že mám všechny čtyři ve vzduchu, a to se jěště točím.Každý večer chodím také na procházku,ale ne do lesa,jen po vsi,a žádný pejsek za plotem mi neunikne. Se všemi si chci povídat. V neděli jsme potkali holku ohaře Coco . Je těsně po hárání a tak se mi hodně líbila a běhal jsem za ní po lese. Už ale neměla zájem a já také neměl sebou štafle.Na záda si lehat nechtěla.Takže zase nic. Ach jo. Také jsme potkali mladého vlčáka. Chtěl jsem si hrát , ale on přede mnou couval a asi se trochu bál. Já jsem totiž trhač.Hezky papám a pořád se chci mazlit. Někdy i v noci . To má potom panička velkou radost! Hodně se mi nelíbí když mám chvíli zůstat sám . To potom většinou uklízí nějakou loužičku.To se přeci nedělá nechávat mě samotného. Když mě mají ,tak ať se  starají, né! Není to ale nijak často. Paní mi vždycky říká ,že oni také musí něco jíst a proto musí jít na nákup nebo v práci na oběd.To jsem tedy ještě nepochopil proč nemůžu jít s nimi. Co dělají štěníci a vy všichni?
 
Haf haf Wivíček 
 
 
30.11.2009
 
Haf,haf Jindřiško
 
Mám mnoho nových zážitků. To Ti musím napsat. V pátek potřebovali do města a tak mě vzali s sebou. To bylo nových věcí.Tramvaje , auta a těch lidí. Hlavičku jsem si mohl ukroutit. Celou cestu mě nosili a tak je trošku bolely ruce. Také se se mnou byli pochlubit u známých . Mají u náměstí antikvariát . Ležel jsem tam na stole a hodně jsem se líbil. Oni znali Brianku a měli také pejska,ale už jim umřel. Pořád mě drbali a bylo to prima. V sobotu jsme šli na odpolední vycházku . Kousek nad námi bydlí černě a bílej. Ten černej je skotský teriér a jmenuje se Maxík . Ten bílej je Vestík a jmenuje se Bróďa. Panička mě ukazovala přes plot a potom mě chtěli seznámit a pustili mě na zahrádku. Maxík se mě ale bál a Bróďa na mě dokonce vrčel. Já jsem se chtěl kamarádit , ale nic z toho nebylo . Možná příště. Potom jsme také potkali Montíska . Lehl si u paničky a já jsem ho mohl celého očuchat . Je to hodný pejsek ,ale už si nechce hrát. Celou vycházku utíkám a tak pečuju a štíhlou linii páníčků. Vždycky se ale unavím a celé odpoledně spím jako dudek. S páníčky je občas potíž,totiž než pochopí co chci. Třeba o víkendu se přeci chodí ven dopoledne.Mě přeci nezajímá ,že je venku mlha a zima . Když si mi tak naučili tak ať to dodržují . Jak se pak mám v tom vyznat . Pořád běhám ke dveřím a oni nic. S pelíšky je to zrovna tak . Ten v kuchyni používám jako úkryt když mám nějakou supr dobrůtku. V ložnici se mi v něm nelíbí. Konečně panička koupila matraci.Takovou co jsem měl u Vás. To je jiná! Stejně ale nejvíc spím na podlaze kde si chladím bříško.Děkujeme za přání. Kdy se přijedeš podívat? Pozdravuj všechny. Wivík
 
 
 
 
11.12.2009
 
Haf , haf Jindřiško .
 
To ti teda musím napsat co páníčkové vymysleli.Představ si ,že malovali ložnici. V úterý jsem byl s páníčkem v lese a potom to začalo. Všechno co bylo v ložnici vynosili ven.Jen pelíšky tam nechali. To ale nebylo zdaleka všechno. Ve středu ráno odnesli i ty pelíšky a potom přišli nějací dva pánové a já musel pořád štěkat. Představ si ,že tam byli až do večera . Já je pořád hlídal. Ani na pořádnou vycházku jsem nešel.Nejhorší ale přišlo večer. Spali jsme s paničkou v jiném pokoji a páníček spal také jinde. Než jsem to tam všechno očmuchal bylo skoro ráno.Jak se v tom má pes vyznat. Panička  také moc nespala . Včera to ti pánové konečně dodělali.Potom ale páníčkové uklízeli a na mě neměli čas. Tak jsem si ustlal na tu novou madraci (posílám foto)a dospával jsem tu předešlou noc. Na dnešek jsme už zase spali spolu. Ráno jsem si vyskočil k páníčkovi a hřál jsem mu záda ,docela si lebedil protože ho po té práci dost bolely . Dlouho jsem to ale nevydržel bylo mi horko.Včera když byli na cigáru tak jsem se vydal na procházku okolo baráku, ale protože ti malíři zapoměli zavřít vtátka ,tak jsem si šel  na procházku sám . Když na mě neměli čas tak proč né.  Byl jsem ale přistižen.Panička se ale nezlobila . Mají mít zavřeno né.Jinak se mám velmi dobře. Jak se má smečka?
 
Pac a pusu Wivík
 
 
14.12.2009
 
Haf,haf Jindřiško
 
To byl ale víkend! Ani chvíli jsem se nenudil.Vsobotu jsem byl na procházce v lese s Montíkem a musel jsem pořád hlídat páníčky, protože jsem nevěděl co se bude dít když nás jde tolik.Večer jsme byli na návštěvě . Tam bylo lidí a ještě tři kočky. Byl jsem moc hodný. Nechal jsem se od všech chovat a kočky jsem vůbec nehonil.V neděli jsme byli na náměstí tam jsou trhy.Zkoušel jsem si kabátek ,ale mám vypracované tělo a větší neměli.Hodně se mi líbilo u stánku se zabijačkou . Tam to tedy vonělo a nedali.Páníček mě nosil v bundě aby mi nebyla zima. Bolela ho tak ruka, že se ani pořádně nenajedl.Odpoledne jsem páníčky proběhl lesem a pak jsem se koupal a fénoval a to bylo príma.Tak kdy už konečně přijedete?Pořád slibujete a nic.
 
Haf,haf Wivík + 2 
 
22.12.2009
 
Haf,haf Jindřiško
 
Jak jste dojeli v tom psím počasí? Protože tak hrozně mrzlo nemohl jsem na vycházku . Jen jsem vždycky vyběhl udělat loužičku a zase jsem mazal do teplíčka.Teď už je to lepší . Hodně se mi líbí běhat po sněhu.Páníčkové budou do 4.1. doma a tak si je užiju. Je to snima príma. Ta rolička od panapru,so jsi jim poradila ,se mi hodně líbí.
Zítra budu ještě v práci, tak mi napiš.
 
Haf,haf Wivíček + 2
 
15.1.2010
 
Haf , haf Jindřiško  
 
Ještě jsem našel jenu fotku. Chtěl jsem se koupat .
 
Wivisek
 
 
 
18.1.2010
 
Tu né . Ta byla jenom pro tebe. Ještě by nás mohli žalovat za šíření dětské pornografie. Wiwís
 
 
12.2.2010
 
Haf,haf Jindřiško
 
Mám se dobře. Jen kdyby toho bílého nebylo tolik. Včera jsme byli tady u nás u řeky  a já jsem zapad . Už v tom nešlo ani skákat. U nás v lesíčku jsou cestičky prošlapané a tak peláším, že mi páníčkové nestačí. To bys koukala jakou mám fyzičku. Páníčkové pořád nadávají ,že musí odhazovat sníh a že to není už kam dávat. U vás to ale musí být ještě horší. Jak jezdíte z toho kopce .To máte na autě lyže? Co dělají štěníci ? Jak rostou. Doufám že jsou v pořádku. Posílám nějaké fotky,ale jak říká páníček, černej pes na sněhu moc fotit nejde,zvlášť když pořád běhá. Jinak se nic neděje a tak pozdravuj všechny.
 
Haf,haf  Wivíček + 2 
 
16.3.2010
 
Haf,haf Jindřiško
 
Páníčkovi jsi poslala na první pohled dobře vypadající zprávu, ale je to blbina. To samé mu přišlo před rokem a tak to rozeslal , ale nic nepřišlo. Děkuji za přání k narozeninám. Dortíček jsem nedostal , ale dobrůtek bylo hodně a také mám novou hračku . Takovou malou myšku, hned také posílám fotku . Páníček mě také fotil při česání . Jsem tam jak strašidlo,také mohl počkat až si srovnám chloupky! Tak už jsou naočkovaní ti vaši běloušci? Já jsem byl dnes a byl jsem moc hodný kluk a ničeho jsem se nebál. Páníčkové mají cuky se na vás přijet podívat . Co ty na to. Jenom neví  co já na to . Bojí se ,že u vás budu chtít zůstat. To by je moc mrzelo protože jsem opravdu Aj Wei C. No prostě  všemi milovaný.Paničku poslouchám na slovo , ale s páníčkem je to horší. V sobotu jsme byli sami na vycházce a já si po chvilce usmyslel , že už to stačí a chtěl jsem jít domů. Páníček mohl volat jak chtěl a já jsem ohluchl a běžel jsem domů. Potom si to ale žehlím tím ,že páníčkovi olizuji ucho . a také někdy čelo.Panička říká že se o de mě pusinky nikdy nedočká. U ní si to žehlit nemusím.
 
Haf ,haf Wivísek + 2
 
22.3.2010
 
Haf ,haf Jindřiško
 
Děkujeme za krásné fotky.Tak já bych se tedy v sobotu mezi 14-15°° přijel podívat. Co ty na to? Já chci vidět celou smečku a také vás oba. Včera jsem byl na vycházce a bylo mi hrozné horko .Ta zima byla lepší .
 
Haf,haf Wivísek +2
 
 
 
 
2.4.2010
 
Haf,haf Jindřiško,přejeme veselé velikonoce všem plyšáčkům i vám neosrstěným.  Wivísek + 2
 
 
29.4.2010
 
Haf haf Jindřiško
 
Tak mě teda fotili. Byla to docela legranda. Foto se podařilo. Před tím mě česali takže jsem na té fotce zase za strašidlo. Mám se zeptat kdy si můžeme přijet pro toho bělouška. Potřebuji kamaráda . Jsem poslední dobou nějak moc dospělý. Panička celý měsíc přemýšlela až se jí z hlavy kouřilo. Pořád ještě neví jak nás bude vozit. Bloumá po netu a hledá a hledá.
 
Tak se ozvi. 
 
29.4.2010
 
Při tom česání se ale tvářím
 
         DOPISY „mamince“ JINDŘIŠCE
                    WIVÍSEK A BENÍČEK
                                       
 
3.5.2010
 
Haf, haf Jindřiško.
 
To tě teda povím ,to byl nápad . Přivézt mi domů takového rajstajblíka. A je po klidu. Cesta byla dobrá . Nečůral ,neblinkal ani nekakal. Akorát lez po paničce.Když jsme přijeli  tak mi ten malej dal v ložnici bříško. Tak jsem mu ho volízal. Jsem z toho celej zmatenej. Nějak nevím co bude .První noc jsem byl nervózní a tak se ty páníčkové moc nevyspali. Jednu výhodu ale má. Ty jeho granulky mi hódně chutnají. Jó, a taky toho prcka páníčkové přejmenovali. Nějak jim ten Fafíček nešel přes pysk. Tak máme Bennyho. Koukali jsme na ty stránky . Jsou supr a moc se mi líbí. Jen ho tak přejmenuj.Prosím. Doprava do práce nějak proběhla. Prcek byl v tašce, ale né dlouho.Už také začali fotit . Budeme posílat. Hlavně mi pořád musí ujišťovat ,že jsem jejich Wivíček,jsem zmatenej.Když mě hladí tak prcek přiběhne a chce taky . Už taky štěkal .Všichni jsme koukali co je to za zvuky,ale špatně mu nebylo . Jsem zvědalv kdy pochopí kterej pelíšek je čí. Všechno abych si teď hlídal. Jsem ale dobrák, a tak když mi v ložnici vlezl na MOJÍ madraci ,tak jsem si vlezl na jeho pelíšek . No a ráno mi jí počůral. To bude teda něco.
 
Haf ,haf   Wivísek + 3
 
5.5.2010
 
Haf , Haf Jindřiško
 
To je teda něco s tím prckem. Občas po mě leze jak po horách. Číňané říkali, že pekyňák je kříženec opice a lva. Ten náš má zatím z toho lva hodně málo. Pořád se po mě opičí . Třeba dnes ráno . Páníček šel do práce a tak jsem mu dal bříško. Ten malej ale musel taky , pomalu si na mě leh. Včera v práci jsem se šel napít,šup a už byl u misky a normálně mi hlavou odstrčil. No přeci se sním nebudu prát, na to jsem moc hodný pejsek. Převčírem ho vzali na večerní vycházku. Když jsem se zastavil na nějaké to psí čtení, hned čmuchal taky . Jak jsem se rozběhl tak běžel taky. Pak jsem viděl kočku. No to víš, že jsem za ní pelášil. Na ty moje mety  ale brouček ještě nemá. Na to jak je malej běhá dobře , vycházky uběhne stejně jako já akorát je to dost srandovní jak běží. Jo taky místo koně máme kus hadru. Kůň byl první místo kam šel čůrat. Teď chodí na ten hadr. Nahoře v ložnici ho má taky , ale nějak mu je to jedno. Pomalu si na něj zvykám.Včera pršelo a tak jsem šel sám na vycházku. Bylo mi to divný proč nejdem všichni. Pořád jsem se ohlížel. Už máme ten vak do auta. Já jsem šikula a tak jsem zněj paničce vyskočil. Panička prala a tak jsme jí společně uhradly pytlík na ponožky a odnesli jsme si ho do pokoje. A potom mi ho ten prcek ukrad a odnes si ho do pelíšku. Nejhorší je že nemáme s paničkou chvilku soukromí. Jak se začneme mazlit tak je u nás a chce taky. Je mu také dost divné jak čůrám. Venku mi strčil hlavu pod zadeček ,tak tak že jsem ho nepočůral. Je to teda něco ,ale bude to dobrý .On se časem uklidní a já si celkem rychle zvykám.
 
Wivíček,Benníček +2
 
6.5.2010
 
To nám to sluší co.
 
Wivisek Bennýsek
 
7.5.2010
 
Haf , haf Jindřiško
 
Posílám nějaké fotečky. Včera jsme si s paničkou a prckem hezky hráli. Jinak po mě pořád leze. Je to holt mimčo.
 
Haf,haf Wivísek + 3
 
19.5.2010
 
Věc : R E K L A M A C E                                              V Plzni dne 19.5.2010
 
 
     Dne 1.5.2010 obě strany uzavřely kupní smlouvu na štěně pekinéze barvy bílé slyšícího na jméno FA-XIANG-BAO-FU zkráceně Fafínek.
 
Dle § 622 zák.40/1964 sb. ve znění pozdějších předpisů tímto reklamuji Vámi předané výše uvedené štěně. Podle mého názoru došlo k záměně, neboť podle chování se dá usuzovat,že se nejedná o psíka , ale o hlodavce neznámé rasy. K dnešnímu dni Vámi dodaný živočich rozkousal 1ks pánských pantoflí ,okousal omítku na rohu obývacího pokoje, ohlodal bambusový ozdobný list , 1ks rostliny a ozdobný keramzit na květinách. Bez přísného a neustálého dozoru je schopen ohlodat prakticky všechno ve svém dosahu včetně rukou a nohou příslušníků rodiny a známých. Na návštěvě u známých způsobil svým okusováním škodu na pojízdném podstavci na květiny a dřevěné ohrádky na děti.
 
Z výše uvedených důvodů Vás žádám o vyjádření jak vyřešíte vzniklou, pro nás „nepříjemnou“ , situaci. Současně Vás tímto žádám o určení rasy Vámi předaného hlodavce.
 
Vaši odpověď očekávám obratem
 
S pozdraven 
 
                                                                                                 Věra Benešová
 
PS   Pominu-li výše uvedené skutečnosti ,jedná se o živočicha velice milého a přítulného, který je všemi milován a obdivován.
.
TOPlist